Maya Cafe Hakkında


Maya Cafe Restaurant şehrin merkezinde ancak gürültüsünden ve kalabalığından uzak, güzel müzikler eşliğinde yemek yiyebileceğiniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle hoşça vakit geçirebileceğiniz butik bir mekan olarak 8 senedir Alsancak'ta hizmet vermektedir. Her gün en taze ürünler seçilerek hazırlanan lezzetler, geniş menüsü ile tutku duyularak hazırlanan yemekler Maya Cafe de sizlerle daha da güzel.

Maya Cafe İletişim Bilgileri

1389 Sokak(Çamlık Sokak) No:1/C Alsancak Izmir
0 ((23) 2) 464 6781
http://www.mayacafealsancak.com/
maya.cafe.alsancak@gmail.com


Yol Tarifi Al
Bu sayfa, İzmir Konak bölgesinde, Akdeniz Mutfağı kategorisinde Maya Cafe ile ilgili; Maya Cafe iletişim, Maya Cafe telefon, Maya Cafe adres, Maya Cafe rezervasyon sistemi, Maya Cafe foto galeri, Maya Cafe menü, Maya Cafe şikayet ve yorum gibi detayları görebilmeniz ve bilgi edinmeniz için hazırlanmış bir sayfadır.
Maya Cafe ile ilgili tüm detaylara ulaşabileceğiniz bu sayfada, Maya Cafe ile ilgili kampanya, aktivite, etkinlik gibi detaylara da ulaşabilirsiniz. Maya Cafe için adres tarifi alabileceğiniz bu sitede, Maya Cafe için telefon rezervasyonu da yapmanız mümkündür. İzmir Mekan Rehberi, Maya Cafe sayfasında paylaşılan içeriklerden sorumlu değildir.