HEMEN KAYIT OL

İzmir’in En Gözde
Mekanları Arasında Yerinizi Alın.

YENİ MÜŞTERİLERİNİZLE
HEMEN TANIŞIN

Gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi ve ağzının tadını bilen milyonlarca insan tanıyoruz. İzmir Mekan Rehberi sahip olduğu gezgin saha ekibi, fotoğraf & video prodüksiyon ekibi, içerik editörleri, mobil uygulaması, websitesi ve sosyal medya gücü ile İşletmenize yeni müşteriler kazandırmak tüm gücünü seferber eder ve doğru iletişim stratejileri uygular ve hassasiyetle ile hareket eder.

MÜŞTERİLERİNİZ NEREDEYSE BİZ ORADAYIZ
Daha Etkili Tanıtım
Gezgin ekibimiz , profesyonel fotoğraf & Video Ekibimiz ve doğru içeriklerimiz ile hedef kitlenizi anında harekete geçirebililiyor, yeni müşterilerin dikkatini çekiyor ve mekanınıza yönlendiriyoruz..
Daha Fazla Müşteri
Takipçilerimiz ve site ziyaretçilerimiz bize çok güveniyorlar. Sosyal medyadaki paylaşımlarımız, mobil uygulamamız, websitemiz ve arama motorlaArındaki gücümüz size yeni müşteriler getirecek ve boş masalarınızı dolduracaktır.
Daha Fazla Bilinirlik
Milyonlarca kişiye ulaşan Sosyal Medya Hesaplarımız, Mobil Aplikasyonumuz ve websitemiz sizin için 7/24 çalışıyor. Sahip olduğumuz dijital iletişim gücümüz ile işletmeniz için daha kalıcı ve daha fazla bilinirlik sağlıyoruz
Daha Fazla Kazanç
Hedefimiz belli. Size daha çok müşteri getirmek ve daha fazla ciro yaparak kazancınızı arttırmak. Kazanan mekanlar arasına hoşgeldiniz!
İZMİR MEKAN REHBERİ'NDE
Sadece İşini En İyi
Yapan Mekanlar Var!

İzmir Mekan Rehberi’nde Olmak Büyük Bir Prestijdir.

Takipçilerimiz referans olduğumuz işletmelerin öncelikle hijyeni, lezzetleri, hizmeti, ambiyansı kalitesi konusunda bize çok güveniyorlar. Bugüne kadar hep iyilere rehberlik ettik. Takipçilerimizin güvenini hiç bir zaman sarsmak istemeyiz.

Eğer işletmenizin kalitesine, mutfağının lezzetine ve servisine güveniyorsanız hemen siz de İzmir’in en gözde mekanları arasında yerinizi ayırtın!

İzmir'e Özel
Listelerde
Yer Alın

İzmir Mekan Rehberi takipçileri her zaman farklılık arıyor. Bize gelen sorulardan oluşturduğumuz bu güzel listelerde mekanınızın yer alması hem büyük prestij hem de çok fazla müşteri demek.

Mekanınızın öne çıkan özellikleri ile listelerimizde yer alın, hem arama motorlarından hem sosyal medyadan yeni müşteriler kazanın!

HEMEN KAYIT OLUN SİZİ ARAYALIM