İzmir Mekan Rehberi sahip olduğu sosyal medya etkileşimi, güçlü yazılım altyapısı, kullanıcı dostu arayüzü,
mobil uygulaması ve sunduğu 360 derece dijital medya & mekan iletişim hizmetleri ile
İzmir’de yeme&içme ve eğlence sektörüne katma değer sağlayan inovatif bir platformdur.

İşletmenizi Kaydedin

Kolay bir şekilde İzmir Mekan Rehberi gözde üyeleri arasında yerinizi alın.

İzmir’in ilk ve tek yeme & içme platformu İzmir Mekan Rehberi websitesi ve mobil uygulamasında işletmenize özel sayfanızı hazırlayalım. İletişim bilgilerinizden menünüze, etkinliklerden fırsatlara kadar güncel bilgilerinizi hemen paylaşmaya başlayın.

Etkin İletişim Gücümüz ile Yeni Müşterilere Ulaşın

Mucize gibi bir şey. İzmir Mekan Rehberi’nin sosyal medya’daki çekim gücü ve arama motorlarındaki popülerliği sizi yeni müşterileriniz ile buluşturmaya hazır.

Gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi ve ağzının tadını bilen milyonlarca insan tanıyoruz. İzmir Mekan Rehberi sahip olduğu gezgin saha ekibi, fotoğraf & video prodüksiyon ekibi, içerik editörleri, mobil uygulaması, websitesi ve sosyal medya gücü ile İşletmenize yeni müşteriler kazandırmak tüm gücünü seferber eder ve doğru iletişim stratejileri uygular ve hassasiyetle ile hareket eder.

Rezervasyon Almaya Başlayın

Amaç bu zaten. İşletmenize yeni müşteriler göndermek. Websitemiz, Mobil uygulamamız ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden müşterilerinizle işletmenizde tanışmaya hazır olun.

İzmir’in ilk ve tek “kurumsal Dijital Mekan İletişim Platformu İzmir Mekan Rehberi yetme&içme ve eğlence sektöründe sahip olduğu iletişim tecrübesini ve kendi dijital medya platformlarını kullanarak işletmenizin bir çok iletişim ihtiyacını tek çatı altında profesyonelce yönetir.

Gezgin ekibimizin yaratıcı içerik ve paylaşımları sosyal medyada mekanınızı konuşturur ve arama motorlarında sizi öne çıkararak markanıza değer katar. Kısacası sizi hızlıca yeni müşterilerle tanıştırır. yarattığı içerikler ve sadık takipçilerimizin merakı işletmenize daha fazla müşteri çekecek ve markanızın daha hızlı büyümesini sağlayacaktır

Deneyim, doğru analiz ve yaratıcılık bir araya geldiğinde sizi kimse tutamaz.
Aramıza katılın, dijital medyanın gücünü arkanıza alın!
İzmir Mekan Rehberi Seo gücü ile Google’da En Üst Sıralarda Yerinizi Alın.
İzmir Mekan Rehberi 2017 yılından bu yana sahip olduğu yazılım altyapısı ve özellikleri ile Google’da 500’den anahtar kelime ile ilk sıralarda yer almaktadır. İşletmenizi Google aramalarından üst sıralara çıkartmak ve yeni müşterilerle boş masalarınızı doldurmak için İzmir Mekan Rehberi’ne güvenebilirsiniz.
HEMEN KAYIT OLUN SİZİ ARAYALIM