Litany Ristorante Akdeniz Mutfağı

Tepekule Kongre ve Sergi ve İş Merkezi Anadolu Caddesi No:40 Bayraklı İzmir https://www.litany.com.tr/ 0(232) 462 6730 4,8

Yorum Yap


Bahar ALACA
09/05/2018

Keyifli bir ortam,lezzetli tatlar tercih edilebilecek guzel bir mekan.
Bahar ALACA
09/05/2018

Keyifli bir ortam,lezzetli tatlar tercih edilebilecek guzel bir mekan.
İpek ÇİÇEK
08/05/2018

İzmir merkezinde gidilecek elit, şık ve sıcak bir restoran.. Güzel manzarası ve piyano ile daha keyifli ve romantik bir akşam yemeği için kaçınılmaz bir yer :)
UĞUR NAİL YÜCE
21/02/2018

Daha önce a7 şehir kulübüyken isminin değişmesiyle çok merak ettiğim bir yer idi. Bu hafta sonu gitme fırsatımız oldu. Değiştirilen konsepti çok beğendik. Karşıyaka'dan babamın eski arkadaşı olan Aziz Özen abimizin çaldığı piyano eşliğinde başlangıç olarak yediğimiz somonlu krep çok hoşumuza gitti. Ana yemek seçiminde bizimle gayet güzel ilgilenen garson arkadaşın tavsiyesiyle Snitzel Ala Chef ve Porçini mantarlı ve Ispanaklı Tortelloni sipariş ettik.. Üzerine Ala Chef isimli özel bir sos döktükleri Snitzel inanılmazdı gerçekten. Hindi snitzel olması çok ilgimizi çekti. Denemenizi tavsiye ederiz. Tortelloni makarnada mantarın porçini mantarı seçilmesi çok ayrı bir lezzet katmıştı. Aşçılarının da İtalyan olduğunu öğrendik. İşlerini tam anlamıyla doğru yapan bir işletme. İzmir'e açılmış olmaları bizleri çok memnun etti. Ayrıca oturduğumuz 16 numaralı masanın manzarası muhteşemdi. Sık sık ziyaret edeceğimiz bir yer haline geldi. Gidip görüp keyifli bir yemek yemenizi tavsiye ederiz. ''Her yemek bir şölendir.'' sloganlarını söylerlerken çok haklılarmış.
orhan özcan
21/02/2018

Muhteşem manzarasıyla, değişik lezzetleriyle ve harika servisiyle keyifle oturup yemek yiyebileceğiniz güzel bir yer.

Malzemeler


Hamur Tipi


İçecek


FOTOĞRAF YÜKLE


OTELE MESAJ GÖNDER


MEKANA MESAJ GÖNDER


OTELE MESAJ GÖNDER


GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN


GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN


ÜYE OL


FACEBOOK İLE GİRİŞ TWITTER İLE GİRİŞ

GİRİŞ YAP


FACEBOOK İLE GİRİŞ TWITTER İLE GİRİŞ ÜYE OL