Yeni Açılanlar

Ege Pazarı “Sadece Doğal Ürünler Dükkanı” 5. Şubesi ile Bostanlı'da Açılıyor

İzmir Mekan Rehberi     15 Eki, 2020     0 Yorum
İzmir Mekan Rehberi

2004 yılından bu yana Aydın’dan Türkiye’nin en doğal lezzetlerini dünyanın bir çok ülkesine ihraç eden Fama Gıda, 2018 yılında kurduğu yeni markası Ege Pazarı Doğal Ürünler Dükkanının 5. Şubesini İzmir Bostanlı’da açıyor.

Türkiye ve yurt dışı pazarında gıda sektöründe güvenilir ve lider firmalardan biri olmayı başaran Ege pazarı  mevsime göre hazırlanan kuruyemiş, kuru meyve,  ev salçası, köy tarhanası, erişte, nar ekşisi, zeytinyağ, kuru incir gibi yöresel köy ürünlerini direk köylüden tüketici ile buluşturuyor. Evlere doğallığı ve tazeliği getirerek kaliteli bir yaşamın doğal beslenmeden geçtiğine inanan Ege Pazarı %100 doğal ürünlerini tüketici ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyor.

2018 yılında yapmış olduğu yatırımlar ile yurt dışına ihraç ettiği doğal ürünleri kendi markası ile Türk pazarına sunan Ege Pazarı sahip olduğu doğal ürün kalitesi ve müşteri hizmeti ile Aydın’da kısa sürede 4 mağazaya ulaşmış. Perakende sektöründe doğal ürünlerini daha fazla kitleye ulaştırmak istediklerini söyleyen Ege Pazarı Kurucusu Ahmet Uçankale İzmir Bostanlı’da gerçekleştirdiği yeni mağaza yatırımı ile Aydın dışındaki ilk şubesini Ekim sonu itibari ile hizmete sokuyor.

Kültürü, kalitesi ile kendine has bir yapıya sahip ve seçkin insanlarla dolu olan Karşıyaka halkına yakışan bir doğal ürünler mağazası olacaklarını belirten Ahmet Uçankale ürün ve hizmet kalitesi ile çok kısa sürede sevilen bir marka olmak istediklerini belirtti. Aynı zamanda kendi kurye sistemi ile evlere doğal ürün servisi de sağlayarak Karşıyaka’yı doğal lezzetlerle tanıştıracağız dedi.

 

 

Yorum Yap

(*) Gerekli Alanlar