İzmir Haberleri
28 Ara, 2020

Cento's Pratico's Gurme Ürünleri ile Her Öğün Lezzet Sizinle

İzmir Mekan Rehberi

İzmir'in öne çıkan gıda ihracatçılarından Centos Food yeni markası Cento's Pratic'o iç piyasada gurme ürünleri ile  raflarda yerini aldı. 

25 yıldır uluslararası gıda sektöründe sahip olduğu tecrübe ile gurme lezzetleri Türkiye'den tüm dünyaya ihraç eden Cento Food 13.000 m2 arazi üzerine kurulu fabrikasında kontrollü tarım uygulamalarıyla yetiştirilen ürünleri tutku ve  özveri ile işliyor. 

2020 yılında yeni oluşturdukları Cento's Pratico's markası ile Ege'nin güneşi ve Akdeniz'in ruhunu harmanlayan Cento Foods Türkiye pazarına yepyeni bir gurme ürün serisi kazandırmanın mutluluğunu yaşıyor. Güneşte kurutma yöntemini en iyi  şekilde kullanan Cento's Pratico's en verimli topraklardan aldıkları domatesleri en iyi şekilde kurutarak ve işleyerek sofralara bambaşka lezzetler kazandırdı.

Hiçbir katkı maddesi içermeyen sağlıklı Ege domateslerinden üretilen Cento’s Pratic’o Domates Rendesi, Güneşte Kurutulmuş Domates Ezmesi, Güneşte Kurutulmuş Acılı Domates Ezmesi, Güneşte Kurutulmuş Domates Zeytinli ürünleri müşterilerinden tam puan aldı. Pizza ve makarna gibi bir çok yemeğe lezzet katan Cento's Pratico's ürünleri her öğün sofralara lezzet katacak türden.

Müşterilerinin Cento's Pratico's ürünlerine daha hızlı ulaşabilmesi için Online Alışveriş sistemini de devreye sokan marka kısa sürede Türkiye'nin dört bir  yanına  ürünleri ulaştırmayı hedefliyor.  

Cento's Pratico's ürünlerin https://www.centospratico.com/ adresinden hemen sipariş verebilirsiniz

Yorum Yap

(*) Gerekli Alanlar