İzmir Haberleri

Sır & En Velo Artık Çok Lezzetli ve Çok Eğlenceli

İzmir Mekan Rehberi     04 Ara, 2021     0 Yorum
İzmir Mekan Rehberi

İzmir’de 32 yıllık güvenilir ve kaliteli eğlencenin adresi olan En Velo, Sır markası ile güçlerini birleştirerek çizgi üstü bir mekana dönüştü.

İzmir’in ödüllü Kreatif reklam reklam ajansının kurucusu Görkem Bozkır, 25 yıldır eğlence sektöründe işletmecilik yapan Kaan Nalbantoğlu İzmir’in sembol markalarından En Velo’nun sahibi Gazahan Ayçiçek güçlerini birleştirerek İzmir’de zirve yapacak bir mekanın temelini attılar.

Eşsiz mutfağı ile misafirlerine Ege ve Akdeniz mutfağının özel lezzetlerini, profesyonel şeflerin dokunuşları ile sunan Sır & Envelo, canlı sahne performansları ile müşterilerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

 

İzmir’de özlenen eğlence hayatını yeniden hareketlendirmeyi hedefleyen Görkem Bozkır ve Kaan Nalbantoğlu, eğlence sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübelerini kaliteli ve nezih bir konsept ile sunuyor.
İzmir Mekan Rehberi

Kapıdan girdiğiniz andan itibaren her detayı düşünen başarılı işletmeciler Bozkır ve Nalbantoğlu, iyi bir eğlencenin önce lezzetten sonra iyi bir sahneden ve ortamın kalitesinden geçtiğini düşündüklerini, dışarıda yeme-içme ve eğlence kültürünün de bu bütünlüğe bağlı olduğunu söylediler. 80 kişilik butik bir mekan olan ve kısa süre içinde müşterilerinden tam not alan Sır & Envelo, seçkin insanların kaliteli eğlencesi için İzmir’de zirvedeki marka olmayı hedefliyor.

Sır & En Velo
İzmir Mekan Rehberi

Sır & En Velo

Yorum Yap

(*) Gerekli Alanlar

ETİKETLER