Yeme & İçme

İzmir’de Toplantı Yapılabilecek Kaliteli Mekanlar

İzmir Mekan Rehberi     08 May, 2022     0 Yorum
İzmir Mekan Rehberi
İş hayatının gereklilikleri saymakla bitmez. Özellikle de sorumluluklarının ise bir hayli fazla olduğunun farkındayız. Bazen Bir Toplantı düzenlemek, bazen bir iş yemeği planlamak veya her ikisini birden yapmakla sorumlu olabilirsiniz. ‘İzmir’de iş yemeği nerede yenir ki?’ diye düşünüp duruyorsanız veya hep aynı mekanlarda iş toplantısı yapmaktan sıkılmış ve yeni mekan arayışına girmişseniz, biz de İzmir Mekan Rehberi olarak bu konuda düşünmekten yorulmuş, bir türlü aradığı mekanı bulamayanlar için İzmir’deki en güzel iş toplantısı yemeği yapılabilecek mekanları derledik. Bu çeşit çeşit mekanlardan sonra mekan arama derdiniz ortadan kalkacak ve eminiz ki listedeki her bir mekanı çok seveceksiniz çünkü her birini özenle seçtik.
1. Balıkçı Hasan
İzmir Mekan Rehberi

Balık kültürüne verdikleri önemle, damaklarda adeta şölen yaratan ve bu kültürü çok önemseyen Balıkçı Hasan, aynı zamanda iş toplantılarınız için de Alsancak’ta vazgeçilmeziniz olmak için sizleri beliyor. Aynı zamanda İzmir Mekan Rehberi üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda da %10 indirim de sağlıyor. İndirimden yararlanmak için aşağıdaki link üzerinden detaylara ulaşabilirsiniz.

Adres: Atatürk Caddesi No:186/A 1. Kordon / Alsancak 

Telefon: 0(232) 464 1354

Balıkçı Hasan’da %10 indirimli rezervasyon için tıklayın.

2. Mengoli Burger Steak Fries
İzmir Mekan Rehberi

Harika etleri dondurmadan dinlendirerek köftenin en güzel halini, taze ve katkı maddesiz olarak sunan ve ustalıkla hazırlanan ekmekleriyle birleştiren bir mekan olan Mengoli Burger Steak Fries, Konak’ta iş yemekleriniz için bir diğer güzel mekan.

Adres: Vali Kazım Dirik Cad.No: 34-44 A Konak- İzmir 

Telefon: (0232) 446 46 15

Daha fazla bilgi için tıklayın.

3. Swissotel Büyük Efes Equinox Restaurant
İzmir Mekan Rehberi

İzmir’in merkezinde olan Swissotel Büyük Efes, şehrin ulaşım olarak en rahat yerinde olması ve birçok önemli iş ve alışveriş noktalarına yakınlığı, çok cazip bir seçenek olmasında önemli bir rol üstleniyor. Aynı zamanda içerisindeki Equinox Restaurant’da bayılacağınız seçenekleriyle sizi çok etkileyecek. İş toplantılarınız için de çok cazip olması en güzel yanlarından biri.

Adres: Gaziosmanpaşa Bulvarı No:1 Alsancak İzmir 

Telefon: 0(232) 414 5212

Daha fazla bilgi için tıklayın.

4. Tavacı Recep Usta
İzmir Mekan Rehberi

Şiirlere konu olan lezzetleriyle size ‘İyi ki gelmişim dedirtecek olan Tavacı Recep Usta, Alsancak’taki inanılmaz derecede güzel mekanında bu birbirinden güzel lezzetleri sizlerle buluşturuyor. Şiirlere konu olan dediysek de lafın gelişi değil, gerçekten de Yılmaz Erdoğan’ın sevilen şiirlerinden olan “Ben seninle bir gün Veysel Karani’de haşlama yeme ihtimalini sevdim” dizesindeki gerdan haşlama yemeğini Recep Usta yapmıştır. Bunlarla beraber iş yemekleri için de çok iyi bir tercih olacaktır.

Adres: Atatürk Cd. No:364, Kordon / Alsancak

Telefon: 0(232) 463 8797

Daha fazla bilgi için tıklayın.

5. Teras 1885
İzmir Mekan Rehberi

Eşsiz İzmir manzarasından vazgeçemeyenler ve mükemmel lezzetler de olsun bir yandan diyenler için en doğru yer denilebilir. Et ve balığın çoğunlukta olduğu gerçekten zengin bir menüye sahip diyebileceğimiz Teras 1885, inanılmaz keyifli manzara eşliğinde iş toplantılarını yapmak isteyenler için güzel bir tercih.

Adres: İzmir Ticaret Odası Ana Binası Atatürk Caddesi No: 190 Alsancak - İzmir 

Telefon: 0(501) 484 2222

Daha fazla bilgi için tıklayın.

6. Marquez Teras Restoran
İzmir Mekan Rehberi

Birçok organizasyona da ev sahipliği yapmış ve hala yapmakta olan Marquez Teras Restoran, kurumsal toplantılar için de sahip olduğu tecrübe ile tahmin ettiğinizden çok daha kaliteli hizmet için sizleri bekliyor. Orman içerisinde bulunmasıyla da sizlere temiz hava eşlik ediyor. İzmir Mekan Rehberi üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda %10 indirim imkanı için aşağıdaki link üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Adres: Teleferik, Sakarya Cd. No129, 35330 Balçova/İzmir 

Telefon: 0(536) 763 6437

Marquez Teras Restoran’da %10 indirimli rezervasyon için tıklayın.

7. Küçük Balık
İzmir Mekan Rehberi

Yepyeni konsepti ile Küçük Balık, sizi kendine doğru çekecek mekanıyla ve deniz mahsullerinin en güzel haliyle sizi bekliyor. Keyifli ortamıyla, mezeleri ve eşsiz Kordon havasıyla harika iş yemekleri için en doğru adreslerden olduğunu söyleyebiliriz.

Adres: Kültür, Atatürk Cd. 176/a, 35220 Kordon, Alsancak 

Telefon: 0(553) 049 4949

Daha fazla bilgi için tıklayın.

8. Mercan Restaurant İnciraltı
İzmir Mekan Rehberi

Mükemmel mutfağı, müşterilere verdiği önem ve kaliteli hizmeti ile harika ambiyansı birleştirerek, çokça müdavime sahip olan bir mekan. Mercan Balık’ın rakı balık konusunda gerçekten iddialı olduğu gerçeğinden de bahsetmemiz gerek. Kurumsal yemekler söz konusu olduğunda da gözünüz kapalı güvenebileceğiniz yerlerden.

Adres: İnciraltı Cd. No:98, 35330 Balçova/İzmir 

Telefon: 0(532) 111 1957

Daha fazla bilgi için tıklayın.

9. Deniz Restaurant
İzmir Mekan Rehberi

Sabah 09.00 ve akşam da 23.30 arasında hizmet vermekte olan Deniz Restaurant, lezzetine doyum olmayan akşam menüsü ve alkol ile çok keyifli bir menü sunuyor. Alsancak’ın o  harika havası eşliğinde, istediğiniz gibi bir iş yemeği yiyebileceğiniz mekanlardan.

Adres: Atatürk Caddesi, No:188/B | İzmir Palas Oteli, Alsancak, İzmir 35220, Türkiye 

Telefon: 0(232) 464 4499

Daha fazla bilgi için tıklayın.

Yorum Yap

(*) Gerekli Alanlar