İzmir Haberleri

Bibuz - İzmir'in Buz Dünyasında Çığır Açıyor!

İzmir Mekan Rehberi     01 Şub, 2024     0 Yorum
İzmir Mekan Rehberi

İzmir’in öncü buz markası Bibuz, kalitesi, özverili hizmet anlayışı ve güçlü dağıtım ağıyla kısa sürede büyük bir başarı elde etti. Erdoğan Baba'nın uzmanlığı ve mirası, Ebru Kekeç liderliğinde Bibuz markası zirveye taşındı.

Bibuz, günlük yirmi ton hijyenik üretim kapasitesi, soğuk hava deposu frigofrik araçları ve sektöründe tecrübeli genç ekibi ile sağlıklı, hijyenik ve kristal berraklığındaki buzuyla dikkat çekiyor. Gelenekten geleceğe taşıdığı bu mirası, müşterilerine unutulmaz bir lezzet deneyimi sunmak için kullanıyor.

Başarı, Kalite ve Güvenilirlik: Bibuz'un İmzası!

Sağlıklı, hijyenik ve cam gibi buzlarıyla Bibuz, İzmir'de kısa sürede büyük bir pazar payına ulaştı. Bu başarıyı, ürün kalitesi, özverili hizmet anlayışı ve etkileyici fiyat performansları ile elde etti. Bibuz, sektördeki kalitesi, hizmeti ve güçlü dağıtım ağı ile öne çıkarak müşterilerinden tam not aldı.

Hijyen ve Kalitede Öncü Çözümler

Ebru Kekeç, "Bibuz'un sektördeki başarısını, özellikle yeme&içme sektörünün karşılaştığı hijyen ve kalite problemlerine getirdikleri yüksek teknolojili ve hijyenik üretim hattı ile çözüyoruz" dedi. Müşteri taleplerine göre özel üretim ayrıcalığı sunan ve hızlı servis&hizmet anlayışı ile sektöre yeni bir soluk getiren Bibuz, rakiplerine göre büyük bir avantaj sağlıyor.

Yorum Yap

(*) Gerekli Alanlar