Akademi

Loge.co Withco'da Felsefi Lezzetler: Philosophic Gastro Talks Etkinliği Alaçatı Çeşme'de Başlıyor

İzmir Mekan Rehberi     11 Tem, 2024     0 Yorum
İzmir Mekan Rehberi

26 Temmuz 2024 Cuma akşamı saat 20.30'dan itibaren Alaçatı Çeşme'de bulunan Loge.co Withco, özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. İzmir Mekan Rehberi olarak sponsoru olduğumuz "Philosophic Gastro Talks" adı altında düzenlenecek olan bu özel etkinlik, felsefi düşünceleri ve gastronomiyi bir araya getirecek.

Etkinliğin ilk kısmında, uzman eğitmen Özgür Çağdaş Çakıroğlu tarafından Puro Başlangıç seviye eğitimi sunulacak. Rom ve serpme ikramlar eşliğinde gerçekleşecek bu deneyim, katılımcılara puro kültürü ve tadı hakkında derinlemesine bilgiler sunacak.

Etkinliğin ikinci bölümünde ise uzman felsefeci ve felsefe öğretmeni Fırat Sarsar moderatörlüğünde, "İnsan Nedir?" konusu üzerine bir derin bir sohbet gerçekleştirilecek. Katılımcılar, düşünce zehirlerine karşı olası panzehirleri araştıracak ve felsefi bir yolculuğa çıkacaklar.

Loge.co Withco ve İzmir Mekan Rehberi iş birliğiyle düzenlenecek olan bu özel etkinlik, puro kültürü ve felsefe merakı olan herkesi Alaçatı Çeşme'ye çağırıyor. Etkinlik detayları ve katılım için daha fazla bilgiye @loge.co instagram hesabından ve 0532 609 83 45 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

(*) Gerekli Alanlar