Buram Buram Tarih ve Lezzet Kokan Kemeraltı Mekanları

Her köşesi tarih kokan İzmir'in göz bebeği Kemeraltı Çarşısı 1.600'lü yıllardan bu yana gelmiş dünyanın en büyük açık hava alışveriş merkezi özelliğini taşımaktadır. 
15.000 den fazla esnafın ev sahipliği yaptığı Kemeraltı Çarşısı her yıl milyonlarca insanı ağırlamaktadır. Antikadan, düğün kıyafetlerine, oyuncaklardan av malzemelerine kadar yüzlerce farklı sektörün hizmet ettiği  Kemeraltı gastronomi anlamında da kendini kanıtlamış eşsiz bir yerdir. Mahmut Usta, Bizim Restoran gibi Türkiye'ye nam salmış en iyi esnaf lokantalarının, Numan pide gibi en iyi pidecilerin, Manisa Kebabının adresi Birtat'ın farklı farklı tatlıcıların, turşucuların, dönercilerin yer aldığı Kemeraltı'nda lezzeti doruklarda yaşayabilirsiniz. Bizce İzmir'de gastronominin merkezi Kemeraltı. 
Kemeraltı'da gittiğinizde her köşeden farklı bir lezzetin kokusu sarar etrafınızı. Küçük yunan meyhaneleri, ayak üstü güzel bir dürüm ya da  farklı farklı köfteciler sizi bir şekilde mekanlarına çekmeye çalışırlar. İzmir Mekan Rehberi olarak rutin ziyaret ettiğimiz Kemeraltı'ndaki en iyi mekanları sizin için gezip aşağıda listeledik. Her biri birbirinden güzel Kemeraltı mekanları Avm'lerden dolayı kan kaybetmiş olsada müdavimleri sayesinde hala dim dik ayakta. Yolunuzu mutlaka Kemeraltı'na düşürün ve bu eşsiz lezzetleri siz de mutlaka deneyin. 
Kemeraltı Mekanlar konusuda İzmir Mekan Rehberi hizmetinizde.

Mekanlar


Konak - Şu an Açık
5.0
0 Yorum
Pide / Lahmacun
Konak - Şu an Açık
5.0
2 Yorum
Köfteci
Konak - Şu an Açık
4.0
3 Yorum
Esnaf Lokantası
Konak - Şu an Açık
5.0
0 Yorum
Deniz Mahsulleri
Konak - Şu an Açık
3.0
2 Yorum
Dünya Mutfağı
Konak - Şu an Açık
5.0
2 Yorum
Amerikan Mutfağı
Konak - Şu an Açık
5.0
1 Yorum
Köfteci
Konak - Şu an Açık
5.0
0 Yorum
Köfteci

Etiketler


kemeraltı mekanları izmir kemeraltı izmir kemeraltı restoranları kemeraltı restoranları en iyi kemeraltı mekanları kemeraltında ne yenir kemeraltı esnaf lokantaları kemeraltı Mahmut usta numan pide kemeraltı Manisa kebabı izmir kemeraltı gezilecek yerler

Malzemeler


Hamur Tipi


İçecek


FOTOĞRAF YÜKLE


OTELE MESAJ GÖNDER


MEKANA MESAJ GÖNDER


OTELE MESAJ GÖNDER


GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN


GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN


ÜYE OL


FACEBOOK İLE GİRİŞ TWITTER İLE GİRİŞ

GİRİŞ YAP


FACEBOOK İLE GİRİŞ TWITTER İLE GİRİŞ ÜYE OL