Yorumlar


tuba tan
15/09/2022

Dun 2 kişi yemek yemek için gittiğim restaurantınızda çalışan genç bayandan ekmek istedim. ama kendisi yüzüme bile bakmadan bana ekmek yok dedi. efendim dedim. EKEMK YOK dedi ve döndü gitti. hiç bir acıklama yapmadan hiç yüzüme bakmadan sanki para istemişim gibi davrandı. oradakileri zorla mı çalıştırııyorsunuz. herkes mutsuz ve suratsız. hesabı istedik hemen ve gelen diğer garsona neden ekmek yok dediim. oda ekmek var. öyle mi dediler size dedi... ne deemk oluyo bu???
Canset Tumanbay
29/07/2022

Tam 36 yıl 307 SK no:02 daire:08 altın apt h.rifat paşa İzmir Konak kendi evinde her gün dua ettim tüm dünyada değişmem 100 yıllık köyüme , köy evinde arikbasi köyü bayındır İzmir deyim uzun hikaye film i gibi okuduğum okullar hepsi tarihi asansör restaurantta gizli ilk kütüphane burası biraz köyden İzmir e gidip gelmeye zordayım kimse neye inansa benimki burası ben siyah önlük 1990 kemal reis ilköğretim okulu eskiden ilkokul du şimdi de aynı gibi bir anam yaşlı kadın var 39 yaşında bekar bayanım görüşmelerimi manzara resimleri tarihi asansör manzarası ifade etti yaşamak zorunda yizda ben 03 yıldır başka hikaye anamın hikayesi olabildim benimki tarihi asansör du 06 aydır yolculuk yapmak ulaşım zor gelemedim
Melisa gülbeniz
10/05/2022

İşletme güzel fakat çalışanlar kötü. Filiz hanım dışında ilgilenen kimse yok. Ne zaman gitsem Filiz hanım bizimle ve diğer masalarla çok iyi ilgileniyor. Ona teşekkür ediyorum. Çalışanların konuşma tarzı üslup sıfır. Acilen düzenin değişmesi lazım.

Malzemeler


Hamur Tipi


İçecek


FOTOĞRAF YÜKLE


OTELE MESAJ GÖNDER


MEKANA MESAJ GÖNDER


OTELE MESAJ GÖNDER


GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN


GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN


ÜYE OL


FACEBOOK İLE GİRİŞ TWITTER İLE GİRİŞ

GİRİŞ YAP


FACEBOOK İLE GİRİŞ TWITTER İLE GİRİŞ ÜYE OL