İzmir Mekan Rehberi

İzmir Etkinlikleri Etkinlik


Winter Coffee Fest Boutique

22 Şubat 2020 :
YER
İzmir Etkinlikleri
TARİH & SAAT
22 Şubat 2020
:
TELEFON
0(232) 446 3230
E-POSTA
info@izmirmekanrehberi.com

LOC Festivals ekibi yeni bir projeyi daha gerçekleştiriyor. Tarihi Alsancak Tren Garı’nda 22-23 Şubat 2020 tarihlerinde, 12.00-22.00 saatleri aralığında Winter Coffee Fest Boutique 2020 etkinliği düzenlenecek.
Toplam olarak 35 kahve markasının bulunacağı etkinlikte amaç, kahve severleri sene içinde de nitelikli kahve ile buluşturmak olacak, İzmir Coffee Festival’i devamı olan bu pop-up etkinlikler tekrar workshoplar, kahve tadımları, söyleşiler, stad önü workshopları, yerel gruplar, DJ’ler ve mini konserler bulunacak. 
Katılımcı kafelerde, Alsancak Tren Garı’nın tarihi havasında nitelikle dünya kahvelerinin tadına bakabilir, beğendiğiniz markaların ürünlerini satın alabilir, kendi alanlarında uzmanlaşmış baristalara merak ettiklerinizi sorabilir, yemek alanında yemek yiyebilir, kahvenizi tarihi vagonlar arasında keyifle yudumlayabilir, çalıştığı konuda uzman markaların workshoplarında bilgi edinebilir, selfie alanlarında ise gününüzü kalıcı hale getirmek için fotoğralar çekilebilirsiniz. 
Kahvenin mükemmel evrenine kısa bir yolculuk yaparak, 22-23 Şubat 2020 tarihlernde Alsancak Tren Garı’nın tarihi havasında, kahve kokusunu bir kere daha içinize çekerek hissetmeye bekleriz.

PAYLAŞ

Malzemeler


Hamur Tipi


İçecek


FOTOĞRAF YÜKLE


OTELE MESAJ GÖNDER


MEKANA MESAJ GÖNDER


OTELE MESAJ GÖNDER


GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN


GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN


ÜYE OL


FACEBOOK İLE GİRİŞ TWITTER İLE GİRİŞ

GİRİŞ YAP


FACEBOOK İLE GİRİŞ TWITTER İLE GİRİŞ ÜYE OL