Yelbahçe Kahvaltı & Lunch Kahvaltı

Bahçelerarası, Mustafa Kemal Sahil Blv. No:46, 35330 Balçova/İzmir 0(537) 496 8723 1,9


Hizmetler


Açık Alan
Alakart Menü
Alkol
Canlı Müzik
Çocuk Menüsü
Dans
Deniz Manzaralı
Diyet Menü
Dj Performans
Engelli Girişi
Fiks Menü
İnternet
Kahvaltı
Maç Yayını
Mama Sandalyesi
Masa Üstü Şarj Sistemi
Nargile
OtoPark
Oyun Alanı
Paket Servisi
Rezervasyon
Sigara İçilebilir Alan
Vale
Yemek Kuponu

Ödeme Tipleri


Nakit
Kredi Kartı
MultiNet
Sodexo

Yelbahçe Kahvaltı & Lunch Hakkında Görüşleriniz

nedim
03/04/2024
Yelbahçe Kahvaltı Salonu'nda geçirdiğimiz sabah, kahvaltı deneyimleri arasında en kötülerinden biriydi. Mekan sahibi bayanın kabalığı ve asabiyeti, başka masalardaki artıkları toplamasıyla birleşince, kahvaltı yapma isteğimiz tümden kayboldu. Masaya oturduğumuzda, çevremizi saran kırık dökük görüntü ve yemek artıkları bizi karşıladı. Mekanın hijyen eksikliği gözler önündeydi. Bu kadar pis bir ortamda yemek yemek istememiz mümkün değildi. Mekan sahibinin müşterilere karşı tavrı da tam bir faciaydı. Kaba ve saygısızca davranışlarıyla, misafirperverliğin ne demek olduğunu unuttuğunu düşündürdü. Yemek kalitesine gelince, bu konuda da hayal kırıklığına uğradık. Peynirler bayat, zeytinler tatsızdı ve reçellerin hiçbiri gerçek meyvelerden yapılmış gibi görünmüyordu. Kahvaltı tabağındaki her şey sanki günler öncesinden hazırlanmış ve bekletilmiş gibiydi. Sonuç olarak, Yelbahçe Kahvaltı Salonu'nda yaşadığımız deneyim oldukça kötüydü. Bu kadar düşük kalitede hizmet sunan bir işletmenin ayakta kalması şaşırtıcı. Kesinlikle kimseye bu mekanı tavsiye etmeyeceğim ve bir daha asla ziyaret etmeyeceğim.
AYsu Gür
15/01/2024
DİKKAT!!! Bu işletme Instagramda İZMİRDEÇEVİRME olarak bildiğimiz kişilerle iş birliği içerisinde ve kahvaltıya giden herkesi dolandırıyolar. Bimden alınma yiyecekleri önünüze koyuyolar. Uslupsuzlar. İşletme bile değiller sanki başka bişeyler. ÇOK DİKKAT EDİN ÇOKK!!!
Meltem Kars
14/12/2023
Bunlar tam bir tokatçı, izmirdeçevirmede sopasını tutuyor para için reklamını yapıyor o kadar aşağılıklar. Fazla fazla hesapta geçirmeler, menüde olanı bile getirmiyolar eksik herşey, bimden alıp önünüze koyuyolar
Meral kendil
23/04/2023
Çok kötü sunum çok pis görselle alakası yok kahvaltı bittikten sonra ekmek geldi çay resmen su uyarmamıza rağmen cok kötü üslup lü bir kadın var asla gitmeyin berbat bir yer iyi olan bir sey yok
Miray
26/03/2023
Burayı instagram üzerinden görüp sabah kahvaltısı ve iftar yemeğine gittik. Toplamda 8 kişiydik iftar menüsünde tatlı yazmasına rağmen tatlı ve köfteyi sahurda veriyoruz dendi. Sahurda köfte ve tatlı yendiğini ilk defa bu mekanda gördüm:) Tatlı verilmemesine rağmen tatlı parasını da almak istediler. Hizmet sıfır kalite sıfır. Kahvaltı da sıcak tabağın(pişi, sigara böreği) sınırsız olduğu söyleniyor ve pişiler pişmemiş içi hamur şeklinde geliyor. Sınırsız çay veriyolar çay demlenmemiş bir şekilde geliyor.İftar menüsünde peynir hurma domates ve salatalık tabağı geliyor ve bunların hepsi kahvaltıdan kalma ürünler. Kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum, birdaha da gitmeyi düşünmüyorum!

TÜM YORUMLARI GÖR


Malzemeler


Hamur Tipi


İçecek


FOTOĞRAF YÜKLE


OTELE MESAJ GÖNDER


MEKANA MESAJ GÖNDER


OTELE MESAJ GÖNDER


GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN


GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN


ÜYE OL


FACEBOOK İLE GİRİŞ TWITTER İLE GİRİŞ

GİRİŞ YAP


FACEBOOK İLE GİRİŞ TWITTER İLE GİRİŞ ÜYE OL