Yelbahçe Kahvaltı & Lunch Kahvaltı

Bahçelerarası, Mustafa Kemal Sahil Blv. No:46, 35330 Balçova/İzmir 0(537) 496 8723 1,9

Yorum Yap


nedim
03/04/2024

Yelbahçe Kahvaltı Salonu'nda geçirdiğimiz sabah, kahvaltı deneyimleri arasında en kötülerinden biriydi. Mekan sahibi bayanın kabalığı ve asabiyeti, başka masalardaki artıkları toplamasıyla birleşince, kahvaltı yapma isteğimiz tümden kayboldu. Masaya oturduğumuzda, çevremizi saran kırık dökük görüntü ve yemek artıkları bizi karşıladı. Mekanın hijyen eksikliği gözler önündeydi. Bu kadar pis bir ortamda yemek yemek istememiz mümkün değildi. Mekan sahibinin müşterilere karşı tavrı da tam bir faciaydı. Kaba ve saygısızca davranışlarıyla, misafirperverliğin ne demek olduğunu unuttuğunu düşündürdü. Yemek kalitesine gelince, bu konuda da hayal kırıklığına uğradık. Peynirler bayat, zeytinler tatsızdı ve reçellerin hiçbiri gerçek meyvelerden yapılmış gibi görünmüyordu. Kahvaltı tabağındaki her şey sanki günler öncesinden hazırlanmış ve bekletilmiş gibiydi. Sonuç olarak, Yelbahçe Kahvaltı Salonu'nda yaşadığımız deneyim oldukça kötüydü. Bu kadar düşük kalitede hizmet sunan bir işletmenin ayakta kalması şaşırtıcı. Kesinlikle kimseye bu mekanı tavsiye etmeyeceğim ve bir daha asla ziyaret etmeyeceğim.
AYsu Gür
15/01/2024

DİKKAT!!! Bu işletme Instagramda İZMİRDEÇEVİRME olarak bildiğimiz kişilerle iş birliği içerisinde ve kahvaltıya giden herkesi dolandırıyolar. Bimden alınma yiyecekleri önünüze koyuyolar. Uslupsuzlar. İşletme bile değiller sanki başka bişeyler. ÇOK DİKKAT EDİN ÇOKK!!!
Meltem Kars
14/12/2023

Bunlar tam bir tokatçı, izmirdeçevirmede sopasını tutuyor para için reklamını yapıyor o kadar aşağılıklar. Fazla fazla hesapta geçirmeler, menüde olanı bile getirmiyolar eksik herşey, bimden alıp önünüze koyuyolar
Tuğçe Güleç
30/12/2022

Bugün ailecek gittik ve gittiğimize pişman olduk. Servis hizmet 0 hiç kimseye önermiyorum. Personel sayısı o kadar azdı ki bunun suçlusu bizmişiz gibi yetişemiyoruz diyen bir işletme sahibi. Sigarayla karşılama ve bunun gibi saymakla bitmeyen berbat bi yerdi.
Eda Çimen
30/12/2022

Instagram'da görünen haline kanıp gittik. Gittiğimizde yoğunlardı, servis çok yavaş personel az diye iki masa kalktı gitti dedik ne sabırsız insanlar. Kendi masamızı bile bahçeye kendimiz taşıdık. 40 dk servis bekledik dedik insanlık hali olur. Kahvaltı geldi pişi ve patates kızartması olan sıcak tabağını düşürdü garson yanlışlıkla, dedik üzülmeyin insanlık hali bekleriz biraz daha. O sırada gelen diğer masalara servis yapıldı bizim beklediğimiz sıcak tabağı da dahil. Dedik neyse az daha bekleyip çay içelim. Termos akmıyordu kapağını bir açtık leş gibi içi. Ve bu sürede yarım saat daha bekledik. Garsona derdimizi anlattık hala bekliyor olduğumuzu diğer masalara servis olduğunu ve bir sıra olması gerektiğini söyledik. İşletmecisini çağırdı , Yeliz hanım gelip "eveeet beni çağırmışsınız dedi" , dedik biz anlayışsız insanlar değiliz ama bu kadar bekletilmek ayıptır. İki yaşında çocuk bekliyor yemek yiyecek diye ve çantamızdan süt dilimi yediriyoruz kahvaltı etsin diye kahvaltıya gelmişken , sizce bu normal mi ? " E tabak dökülmüş napiyim dedi", dedik o sorun değil ama diğer masalara bizi bekletirken servis yapmanız insanlık hali denebilcek bir sey değil. Gidip tabağa söylenerek iki pişi koydu getirdi, dedik gerek yok. Ve kasada ne bir özür , ne telafi için gönül almak için bir kahve teklifi hiçbir şey yok. Aldığınız paranın hayrını görmeyin diyerek ayrıldık. Gidip paranızla rezil olmayın . Servis ve üslup rezalet. Herkes işletmeci olmamalı. Yorumun başında bahsettiğim kalkıp gidenler çok haklıymış. Bir daha asla gitmem , asla tavsiye etmiyorum.

Malzemeler


Hamur Tipi


İçecek


FOTOĞRAF YÜKLE


OTELE MESAJ GÖNDER


MEKANA MESAJ GÖNDER


OTELE MESAJ GÖNDER


GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN


GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN


ÜYE OL


FACEBOOK İLE GİRİŞ TWITTER İLE GİRİŞ

GİRİŞ YAP


FACEBOOK İLE GİRİŞ TWITTER İLE GİRİŞ ÜYE OL